Proman plus

ProMan Plus

ProMan Plus je veľmi kvalitný a čisto prírodný produkt, ktorý sa vyrába v Nórsku. Výživový doplnok stravy obsahuje dvanásť starostlivo vybraných ingrediencií, ktoré sú v dokonalej súčinnosti pre dosiahnutie toho najlepšieho výsledku. Dodá vám energie, zmyselnosť a zvýši váš celkový výkon.

Všetkých dvanásť ingrediencií je starostlivo preskúmaných vedcami v laboratóriách a sú zdokumentovaných vo výskumoch. ProMan Plus obsahuje hlavné látky, ktoré sú prospešné k udržiavaniu ideálnej hladiny testosterónu, výkonu, výdrže a energie.

 

ProMan Plus a testosterón

Testosterón je hormón, ktorý produkujú semenníkmi a tým je nápomocný pri vývine mužských tvarov.

Ako mužské telo starne, prirodzená hladina testosterónu klesá. Tento priebeh sa začína už v 30-tich rokoch každého muža. Existujú aj prípady, kedy niektorí muži s pribúdajúcim vekom strácajú vitálnosť a znižuje sa ich výkon. Občas sa objaví menej energie, únavu a časté zmeny nálad. Ak sa chcete vyhnúť týmto problémom, mali by ste udržiavať ideálnu hladinu testosterónu.

Chcete vyskúšať ProMan plus zadarmo?

ProMan Plus je doplnok stravy, ktorý obsahuje ingrediencie, ktoré sú nápomocné pri klesajúcej hladine testosterónu. Pokiaľ sa chcete cítiť opäť ako muž, udržiavať si nielen fyzický, ale aj psychický výkon a energiu, výskúšajte ProMan Plus.

Nedostatok energie

Ste unavený, podráždený alebo pociťujete návaly horúčavy? Najpravdepodobnejšou príčinou je mužský prechod, tzv. andropauza.

 

Andropauza zapríčiňuje znižovanie hladiny testosterónu v mužskom tele. Testosterón je mužský steroidný hormón, ktorý zodpovedá za fyzické zmeny u chlapcov v pubertálnom veku. Práve testosterón má na svedomí zmeny v puberte, ako napríklad nárast svalovej hmoty, prehĺbenie tónu hlasu a zhustenie vlasov.

Testosterón začína u mužov klesať po 30-tke 

Za rok sa hladina testosterónu zníži až o jedno percento. Okolo štyridsiateho roku života, kedy sa hladina testosterónu zníži až o 10%, sa začínajú prejavovať prvé príznaky , ktoré sú veľmi podobné ako pri menopauze u žien.

Nedostatok testosterónu príznaky:

 • Časté zmeny nálad
 • Vyčerpanosť
 • Podráždenosť
 • Prerušovaný spánok
 • Strata svalovej hmoty
 • Faktory vonkajšieho prostredia
 • Rýchly životný štýl
 • Znečistené životné prostredie
 • Časté stresové situácie

Je dokázané, že práve faktory vonkajšieho prostredia vedú k poklesu hladiny testosterónu. ProMan Plus je vyvinutý špeciálne pre tých mužov, ktorí si potrebujú udržať silu, energiu a výkonnosť. Účinok tohto doplnku stravy je veľmi dobre zdokumentovaný.

Ak chcete vyskúšať iný prípravok existuje ešte Český prípravok primulus.

 

Zlepšenie výkonu pri športoch

Či už chodíte cvičiť do posilňovne, športujete aktívne alebo iba rekreačne, vždy vás poteší, keď dosiahnete svoj cieľ. Nie vždy však tréning prinesie také výsledky, aké by ste chceli. Aj napriek tomu, že vynaložíte veľkú snahu, je dosť ťažké získať vyrysované svaly.

Najväčší vplyv na váš metabolizmus, výkonnosť a tvorenie svalov má najmä správna životospráva s ktorou súvisí aj ideálna hladina testosterónu v mužskom tele, ktorá sa nepretržite zmenšuje.

ProMan Plus je vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorí si chcú udržať mužnú silu a energiu. Starostlivo vyberané ingrediencie, ktoré obsahujú minerály, vitamíny a extrakty z rastlín, ktoré vytvárajú veľmi silné puto a udržujú ideálnu hladinu testosterónu v tele. Tá je veľmi podstatná pri tvorbe svalov, pre dobrý stav potencie a metabolizmu. Medzi výhody patrí výkonnosť, zvýšená zmyselnosť a vitálnosť, ktoré sú okamžite badateľné.

 

ProMan Plus výhody

 • Zvýšená výkonnosť
 • Sila
 • Energia
 • Bez vedľajších účinkov
 • Vyrobené v Nórsku
 • Vysoká kvalita výrobku
 • Absolútne bezpečné
 • Bez vedľajších účinkov

ProMan Plus nevýhody

 • ProMan Plus nemá v podstate žiadne vedľajšie účinky aj keď nemožno vylúčiť alergickú reakciu alebo tráviace problémy po požití výživového doplnku.

ProMan Plus zloženie

Minerály

 • Zinok – je nápomocný pri vytváraní hormónov a podporuje celkovú mužskú potenciu. Prispieva k ideálnej funkcii metabolizmu, imunitného systému, kognitívnych funkcií a imunity. (15 mg)
 • Selén – spomaľuje starnutie a má silné antioxidačné účinky. Je nápomocný pri tvorbe spermií a je dôležitý pri správnom spaľovaní tukov. (55 mg)
 • Horčík (magnézium) – má pozitívne účinky na srdcovocievnu sústavu, ochraňuje telo pred stresom a napomáha k správnemu fungovaniu prostaty. Podporuje svalovú hmotu. Je najdôležitejším minerálom v ľudskom tele. (187,5 mg)
 • Sodík – nórska rybia múčka. Zvyšuje bioaktivitu. (27 mg)

Vitamíny

 • Vitamín B3 – hormonálna rovnováha (16 mg), Vitamín B6 – Nervový systém a metabolizmus (4,2 mg), Vitamín B12 – Podpora metabolizmu a energie (2,5 mg)
 • Vitamín D3 – Sila a imunitný systém (5 mg)

Extrakty z bylín

 • Ženšen – extrakt z koreňu Ženšena podporuje rast svalov a sexuálnu funkciu. Číňania ho užívajú už viac ako 4000 rokov na podporu energie. (50 mg), extrakt 10:1
 • Senovka grécka – jedna z najdôležitejších zložiek ProMan Plus, pretože podporuje funkciu pohlavných hormónov. Podporuje kvalitu metabolizmu a svalovej hmoty. (100 mg), extrakt 4:1
 • Damiána – je ideálnou voľbou pri priamej podpore vytvárania testosterónu v tele. Reguluje hormonálnu vyváženosť, žiadostivosť, vitalitu a sexuálnu výdrž. (50 mg), extrakt 10:1
 • Rozchodnica ružová – je skvelým zdrojom adaptogénov, sú to látky, ktoré napomáhajú účinne čeliť únave a sú nápomocné pri prispôsobovaní sa prostrediu. Podporuje psychickú, ale najmä fyzickú výkonnosť. Tiež je prezývaná aj ʺ Ženšen severu. ʺ (75 mg), extrakt 10:1

Užívanie a dávkovanie ProMan Plus 

ProMan Plus sa vyrába vo forme kapsúl. Denná dávka výživového doplnku je 1 kapsula. Pre udržanie stabilnej hladiny testosterónu je odporúčané ProMan Plus užívať dlhodobo. Zloženie je prírodné a teda bezpečné, užívanie je bez vedľajších účinkov. Vo veľmi málo prípadoch môže nastať alergická reakcia alebo na niektoré zložky v doplnku stravy. Ak u vás nastane táto alergická reakcia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

ProMan Plus cena

Na slovenský trh sa dostáva ProMan Plus vďaka spoločnosti NaturaMed Pharmaceuticals. Pri kúpe toho doplnku výživy máte na výber z dvoch nasledujúcich možností:

 • Cena za balenie: 15,95€
 • Obsah balenia: 30 kapsúl
 • Doba užívania: 1 mesiac
 1. Výhodný balík – mesačné balenie zadarmo + dvojmesačný program
 • Prvé balenie je zdarma, zaplatíte len 1,95€ za dopravu
 • Ak budete s produktom spokojní, dostanete ďalšie dve balenia za zvýhodnenú cenu 23,95€ (11,95€ za mesiac užívania)
 • Balné a poštové zdarma

Už viacej nemyslite na to, čo strácate s vašim pribúdajúcim vekom, práve naopak, myslite na to, čo môžete robiť a svoj život si užívajte plnými dúškami aj naďalej. Vašou najdôležitejšou zbraňou proti starnutiu aj naďalej zostáva udržiavať svoje telo vo výbernej fyzickej kondícii. Pod pojmom fyzické trénovanie si nemusíte hneď predstavovať každodenný tréning v posilňovni. Stačí, ak zostanete iba tak aktívny, ako vám to vaše telo dovoľuje – jazda na bicykli, prechádzky na čerstvom vzduchu, chôdza po schodoch či behanie s deťmi po parku.

Strata testosterónu vedia k úbytku svalovej hmoty a pomalšiemu metabolizmu. Pri zníženej fyzickej aktivite a pomalšiemu metabolizmu vaše telo naberá na váhe. Pri udržiavaní stálej fyzickej aktivity a ideálnej hladiny testosterónu si udržíte svoj fyzický stav v ideálnej forme. Ak budete užívať ProMan Plus udržíte si nielen ideálnu hladinu testosterónu, ale predovšetkým budete fit a silný po celý svoj život.

ProMan Plus recenzie

Podľa môjho názoru je ProMan Plus vysoko kvalitný a veľmi spoľahlivý doplnok stravy vďaka čomu dokáže udržať ideálnu hladinu testosterónu v norme. Tento výživový produkt sa vyrába v Nórsku a na Slovensko sa dostáva jedine cez firmu NaturaMed Pharmaceuticals.

Prvé balenie tohto výrobku môže byť vaše len za 1,95€ (balné a poštovné). Ak budete s produktom spokojní, môžete sa následne zaregistrovať do programu pravidelného zasielania balíkov.

Chcete vyskúšať ProMan plus zadarmo

Veľké množstvo užívateľov ohodnotilo ProMan Plus pozitívne. Užívateľov však najviac oslovilo, že je možnosť vyskúšať prípravok prvý mesiac úplne zadarmo.

Prípravok je ideálny užívať dlhodobo. Treba brať do úvahy aj fakt, že nie na každého má rovnaký účinok. Presne tak je to aj s hladinou testosterónu v mužskom tele – niekto ho má menej a niekto zase viac.

Skúsenosti užívateľov ProMan Plus sú viac menej pozitívne. Ďalším pozitívom je, že máte možnosť vyskúšať prípravok zadarmo. Väčšia časť mužov, ktorí vyskúšali ProMan Plus sa zhodla v tom, že sa po jeho užívaní cítia omnoho lepšie a prípravok mal na ich organizmus priaznivé účinky. Ak však stále váhate, tak by ste mali vedieť, že za vyskúšanie nedáte ani cent. A navyše cena 1,95€ je veľmi prijateľná.

ʺ S ProMan Plus som veľmi spokojný, mal som zdravotné komplikácie kvôli ktorým mi moje zdravie nedovolilo venovať sa aj naďalej športu. Tento ʺ zázrak ʺ mi veľmi pomohol a som za to veľmi vďačný. ʺ Milan

ʺ Som aktívny športovec a keďže mám už 35 rokov, moje zdravie nie je až také pevné, ako keď som mal 20 rokov. Kamarát mi odporučil ProMan Plus a som mu za to veľmi vďačný. Cítim sa neuveriteľne fantasticky a plný energie. Navyše, aj moja priateľka je nadmieru spokojná, pretože tento skvelý doplnok stravy zlepšil moju výkonnosť. ʺ   Peter 

ʺ Vďaka ProMan Plus som menej unavený a cítim sa skvelo. Odporúčam ho všetkým mužom, ktorí majú rovnaký problém s hladinou testosterónu ako ja. Je to zázrak. ʺ 

Janko

ʺ ProMan Plus som začal používať na odporúčanie môjho brata, ktorý mal rovnaký problém ako ja. Uňho sa začali prejavovať prvé príznaky poklesu hladiny testosterónu až po štyridsiatke, u mňa nastali tieto problémy v tridsiatich piatich rokoch. Tento výživový doplnok užívam niekoľko mesiacov a musím uznať, že jeho silné účinky ma veľmi prekvapili. Chcel by som to preto odporučiť všetkým mužom, ktorí majú rovnaký problém ako ja. ʺ Zdeno

 A poznáte český produkt primulus?

Podobné příspěvky