Menox recenzie

Menox 45 recenzie

Menopauza u žien nastáva okolo 50. roku, avšak jej príznaky sa môžu objaviť oveľa skôr. Od 40. roku, u iných žien dochádza omnoho skôr k pasívnej činnosti vaječníkov a k zníženiu hormonálnej sekrecie. Menopauza je v živote ženy veľmi obávaným obdobím, pretože spôsobuje aj stratu ženskej plodnosti. Tieto problémy nie je nutné riešiť silnými liekmi. Menox 45 recenzie vám dokáže, že aj čisto prírodné doplnky stravy môžu byť veľmi účinné.

Príznaky : 

 • Návaly horúčavy, búšenie srdca privádzané potením
 • Zvýšená telesná hmotnosť, tuhnutie kĺbov, nadmerné vysušovanie pokožky
 • S pribúdajúcim vekom a zníženou produkciou estrogénu má žena pocit, že už nie je atraktívna a vitálna
 • Rednutie kostí, inkontinencia, zvýšená náchylnosť na rôzne alergie
 • Po psychickej stránke sú to depresie, plač, časté zmeny nálad
 • Nepravidelný spánok, stavy úzkosti

Menox 45 ako funguje

Menox 45 je doplnok stravy, ktorý je vytvorený na prírodnej báze. Neobsahuje žiadne chemické látky či farbivá. Tento prípravok napomáha k zmierneniu niektorých príznakov, ako napríklad zlepšenie nálady, úprava menštruácie, pomenšie priberanie na váhe a spomalenie starnutia. Takisto je účinný pri rednutí vlasov, avšak hlavnou úlohou Menox 45 je zabraňovanie príznakov klimaktéria v organizmu.

Menox 45 recenzie účinná látka

Hlavnou látkou v Menox 45 je Žerucha peruánska, ktorá je známa ako Maca horská. Tento malý zázrak obsahuje množstvo vitamínov, prírodných cukrov, minerálov a takisto aj prospešné nenasýtené mastné kyseliny. Žerucha je však známa aj preto, že obsahuje štyri druhy glukosinolátov, ktoré priaznivo vplývajú na sexuálny život. Účinné látky, ktoré táto rastlinka obsahuje vytvárajú jedinečný regulačné regulačné a hormonálne súbory, ktoré úspešne riešia obdobie menopauzy.

V rámci Menox 45 recenzie spoznáte aj ďalšie dôležité zložky, ktorými sú výťažky z hlohu, ďateliny a hadieho koreňa. Tieto zložky sú bohaté na vitamíny C a B1 a celú radu minerálov. Vďaka nim prichádzajú prvé účinky už po 7 – 10 dňoch.

Menox 45 zloženie

Vitamíny

 • Vitamín B1 – napomáha k správnej činnosti srdca, svalov a nervového systému
 • Vitamín C – zabraňuje starnutiu

Minerály

 • Vápnik – je dôležitý pre kosti a zuby
 • Meď – podporuje vývin hemoglobínu
 • Mangán – je dôležitý pre rast
 • Selén – napomáha k dobrému stavu tkanív
 • Sodík – prispieva k ideálnemu krvnému tlaku

Menox 45 obsahuje ešte bizmut, draslík, zinok, fosfor, železo, magnézium, aminokyseliny, nasýtené a nenasýtené rastlinné mastné kyseliny, alkaloidy, fytosteroly a glukosinoláty.

Menox 45 a jeho 9 záväzkov

Na trhu nájdete množstvo podobných prípravkov ako Menox 45, ktoré sľubujú podobné účinky. Pri výbere toho najlepšieho produktu sa preto musíte riadiť inými možnosťami, ako sú napríklad rôzne recenzie ľudí, ktorí výrobok buď už začali používať alebo ho už dlhšie používajú, garanciami alebo službami.

Prírodný doplnok strany Menox 45 vyrába belgická laboratórna spoločnosť Biolab SA, ktorá sa zameriava najmä na problémy žien v období menopauzy a na mužské problémy súvisiace s nedostatočnou erekciou. Spoločnosť svoje výrobky predáva najmä cez internetové obchody.

9 záväzkov 

 1. Možná skúška na 30 dní
 2. Spokojnosť alebo vrátenie peňazí späť
 3. 100% prírodný doplnok stravy
 4. Rýchly účinok
 5. Akcia: 15 tabletiek zadarmo
 6. Nepotrebujete lekársky predpis
 7. Žiadne vedľajšie a nežiaduce účinky
 8. Dlhodobá účinnosť
 9. Zhodné zloženie

Menox 45 cena za balenie

Teraz sa isto pýtate, koľko môže stáť tento zázračný doplnok stravy. Vďaka dlhodobej akcii na webovej stránke, ktorá dáva ku každému objednanému baleniu 15 tabletiek zadarmo, je cena oveľa prijateľnejšia ako pri obvyklej objednávke.

Za mesačné balenie doplnku stravy Menox 45 (30 tabletiek + 15 tabletiek zadarmo) za platíte len 440 kč, ak si však objednáte viac balení naraz, cena za balenie sa primerane znižuje.

Za dvojmesačné balenie doplnku Menox 45 Forte (60 tabletiek + 15 tabletiek zadarmo) zaplatíte iba 715 kč a tým získate zľavu 165 kč.

Za trojmesačné balenie doplnku Menox 45 Extra Forte (90 tabletiek + 15 tabletiek zadarmo) zaplatíte iba 985 kč a získate samozrejme zľavu 335 kč.

Vzhľadom k tomu, že problémy s klimaktériom sú dlhodobé a liečba trvá niekoľko mesiacov, jedná sa o výhodnú akciu pre všetky ženy.

Menox 45 recenzie a skúsenosti z webu

Skúsenosti s prípravkom Menox 45 sú veľmi pozitívne. Neexistuje lepšie odporučenie ako to, ktoré vám poskytne spokojný užívateľ. Doplnok stravy Menox 45 ich veruže málo nemá. Svedčia o tom najmä zaručené účinky a vysoká kvalita. Pokiaľ ste zaregistrovali aj vy problémy s menopauzou a nechcete užívať drahé farmaceutické prípravky plné chémie, môže byť Menox 45 nápomocný aj vám.

Menox 45 recenzie z internetu

˶ Menox 45 som si objednala cez internet. Už po pár dňoch používania som začala zaznamenávať, že sa u mňa prestali okamžite prejavovať príznaky menopauzy, ktoré ma doposiaľ veľmi trápili. Potenie počas noci, návaly tepla, nepredstaviteľné bolesti chrbtice, časté návštevy toalety a silné kŕče, týmito všetkými príznakmi som trpela. Každý si hneď všimol ako som opeknela, dokonca sa mi zlepšila aj nálada, ktorá bola doteraz mizerná, pretože som bola nervózna z nežiaducich príznakov menopauzy. ʺ Anonym

˶ Som veľmi rada, že mi kolegyňa poradila tento malý zázrak o ktorom sa dočítala na Menox 45 recenziách. Nemôžem si ho vynachváliť. Účinky sa dostavili do pár dní. Cítim sa veľmi dobre, všetky príznaky sa stratili.ʺ Mária  – 47

˶ Na základe článkov som si objednala doplnok stravy Menox 45. Časom uvidím, či to aj na mňa účinkuje. ʺ Janka -42

˶ S mojim problémom menopauzy som musela navštíviť lekára, avšak nenabrala som odvahu začať užívať farmaceutické prípravky, tak som vyskúšala doplnky stravy, ktoré súzaložené na prírodnej báze. Vyskúšala som mnoho prírodných doplnkov stravy než som objavila Menox 45. Neviem presne po koľkých dňoch moje problémy akoby zázrakom zmizli. Predtým som každú noc niekoľko krát chodila na toaletu, nemohla som spávať, ak som aj zaspala potom som sa pár krát za noc zobudila,… Chcela by som však na určitý čas prestať používať Menox 45 a uvidím, či sa nepriaznivé príznaky opäť objavia. ʺ Katarína – 49

˶ Zatiaľ som veľmi spokojná, doplnok stravy beriem už druhý mesiac, pevne verím a dúfam, že to pomôže aj ďalším. ʺ Anonym

˶ Bola som veľmi milo prekvapená výsledkami. Prvým prejavom menopauzy bol nepravidelná menštruácia. Kolegyňa mi síce povedala, že vzhľadom k môjmu veku je to normálne, no mne skôr prekážalo časté močenie a návaly tepla. O Menoxe 45 recenziách som čítala na internetových diskusiách. Už počas prvých týždňov som zbadala viditeľné zlepšenie. ʺ Bela -43