Maxulen recenzie

Maxulen recenzia

Maxulen recenzie – O nedostatku testosterónu sa pomerne často hovorí u mužov v zrelom veku. Konkrétne, ako pokles hladiny testosterónu negatívne ovplyvňuje život mužov po tridsiatke.

Doplnok stravy Maxulen sa už zameriava na mužov, u ktorých sa doteraz prejavovali len minimálne príznaky nedostatku testosterónu, ako je únava, nechuť venovať sa existujúcim záujmom alebo občasné problémy s erekciou. Snažia sa tak zachytiť potenciálne problémy skôr, ako skutočne nastanú.

Maxulene pre koho je určený

Ak pociťujete niektorý z týchto príznakov a/alebo ak začínate priberať na váhe alebo trpíte neustálou podráždenosťou a nedostatkom tvorivého myslenia, je veľmi pravdepodobné, že nedostatok testosterónu sa začína prejavovať aj u vás. Je to napokon prirodzený proces, v ktorom sú mladí a silní jedinci uprednostňovaní predovšetkým, zatiaľ čo muži v zrelom veku sú prirodzene odsúvaní.


Náš životný štýl však nie je v súlade s niečím takým. Stačí sa pozrieť na stále sa zvyšujúci vek otcov. Muži vo veku od 30 do 50 rokov by preto mali byť vo vrcholnej forme a nie pomaly ustupovať do úzadia.

Ako zabrániť strate testosterónu?

Ukázalo sa, že muži pred 100 rokmi mali niekoľkonásobne vyššiu hladinu testosterónu ako ich dnešní rovesníci rovnakého veku. Na vine je najmä sedavý spôsob života a nevhodná strava. Obidve sa dajú s trochou úsilia úspešne zvrátiť, ale niekedy sa výsledky nedostavia tak rýchlo, ako by sme očakávali. Málokto však vie, že v tele máme dostatok testosterónu, ktorý je len takpovediac uložený v bielkovinových štruktúrach na horšie časy. A ako ho môžeme dostať von a efektívne ho použiť?

Maxulen na túto otázku odpovedá pomocou svojej patentovanej zložky Testofen®, ktorá dokáže uvoľniť viazaný testosterón v mužskom tele.

Mali by ste vedieť:
Testofen® sa získava zo semien rastliny Trigonella foenum-graecum alias senovky gréckej. Táto rastlina je veľmi dobre známa z iných prípravkov podporujúcich erekciu a mužskú vitalitu. Testofen® je však v mnohých ohľadoch jedinečný.

Maxulen recenzie zloženie

Ale to nie je všetko. Spoločnosť Nordic Health s.r.o., stojaca za ďalšími úspešnými výživovými doplnkami, si vo svojich jedinečných zloženiach vždy zakladá na synergii, ktorá dokáže zvýšiť a zefektívniť účinnosť použitých zložiek. Komplexne sa stará o mužský organizmus vďaka prídavku

 • magnézium (dobré pre zdravie kardiovaskulárneho a imunitného systému, stará sa o správne fungovanie svalov a pohybového aparátu vo všeobecnosti)
 • zinok (zvyšuje vlastnú produkciu testosterónu v tele, stará sa o funkčnosť imunitného systému)
 • vitamín B6 (stará sa o nervový systém, vytvára dobrú náladu a podporuje účinné vstrebávanie horčíka a zinku)
Maxulen® - kompletné zloženie:
Testofen®, extrakt zo semien senovky gréckej (Trigonella foenum graecum), plnidlá (mikrokryštalická celulóza, dihydrogénfosforečnan vápenatý), oxid horečnatý, protihrudkujúce látky (zosieťovaná celulózová guma, oxid kremičitý), citrát zinočnatý, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulóza, glycerol), leštiaca látka (horečnaté soli mastných kyselín) a pyridoxín hydrochlorid

Skúsenosti s Maxulen

Špeciálne pre mužov a pre lepší výkon – tak účinky Maxulenu uvádza samotný výrobca.

 • vytrvalosť
 • svaly
 • energia
 • libido
Tieto oblasti je potrebné zlepšiť, keď v tele chýba testosterón. A ako skutoční používatelia hodnotia účinky Maxulenu? Na internete nájdete naozaj veľa diskusií a skúseností s týmto produktom, tu sú niektoré z nich.
Zaujalo ma jeho zloženie. Mám veľmi náročnú prácu, psychicky aj fyzicky, a keď som prišla domov, cítila som sa vyčerpaná a neschopná venovať sa rodine. Vďaka Maxulenu som sa cítil oveľa lepšie, čo ocenila aj moja manželka a deti. Jano (38), Trnava
Objavil som ho na internete a zaujalo ma jeho zloženie. Vyskúšal som to a zistil som, že mi to pomáha cítiť sa lepšie a som v pohode napriek všetkému zhonu dňa.Michal Gasper (41), Košice.
Mali by ste vedieť:
Maxulén sa vyrába v súlade so smernicami správnej výrobnej praxe (GMP) a neobsahuje zložky zaťažené genetickou modifikáciou (GMO free).
Maxulen mi naozaj pomohol. Mám veľa náročných koníčkov, napríklad in-line, futbal a dokonca aj potápanie na dovolenke, ale energia na ne mi ubúdala. Inšpirovali ma skúsenosti na internete a po niekoľkých mesiacoch užívania Maxulenu cítim novú energiu a chuť do života.Peter B. (42), Bratislava

Ale nielen muži dokážu vedome posúdiť účinky testosterónu. Aj ich kolegovia v spálňach by k tomu mali niečo povedať, nemyslíte?

Ahoj, manžel berie 1. mesiac a podľa mňa to funguje, ale zatiaľ nie sme tehotní, ale má lepšiu výkonnosť, energiu. Zatiaľ tak môžem hodnotiť ako dobré.Jana H.

Maxulén recenzie čo od neho očakávať?

Doplnok stravy Maxulen je ideálnym produktom pre všetkých mužov, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie. Bojuje totiž už s prvými príznakmi andropauzy a nikdy nenechá nepríjemné problémy zájsť príliš ďaleko. Nie je to však liek, Maxulen je doplnok stravy, ktorý nijako neovplyvňuje hladinu testosterónu v tele, len bojuje proti negatívnym účinkom, ktoré znižovanie hladiny testosterónu prináša.


Čo je andropauza?
Jedná sa o proces nie nepodobný ženskej menopauze, pri ktorom dochádza k poklesu prirodzene produkovaných hormónov a výskytu súvisiacich ťažkostí. Nie je bez zaujímavosti, že už mierne príznaky andropauzy postihujú každého druhého muža po 30. roku života. S vekom sa samozrejme ťažkosti zhoršujú.

Výrobca preto odporúča pravidelné používanie počas 4-6 mesiacov, po ktorých môžete zhodnotiť všetky pozitívne účinky a rozhodnúť sa, či chcete pokračovať v podpore svojho zdravia a vitality.

Vďaka účinným látkam má Maxulen podľa výrobcu tieto účinky:

 • podporuje rast svalov
 • prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi
 • podporuje a udržiava rovnováhu metabolizmu tukov
 • prispieva k normálnej plodnosti
 • prispieva k normálnej duševnej činnosti
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania

Nežiaduce účinky maxulénu

Vďaka svojmu zloženiu neboli pri lieku Maxulen hlásené žiadne vedľajšie účinky. Niektorí muži sa spočiatku sťažovali na nepríjemné pocity po jeho užití, ktoré sa však dajú vyriešiť užitím Maxulenu v rovnakom čase ako jedlo, v ktorúkoľvek dennú hodinu. Stačí jedna tableta denne, pričom podmienkou je, aby sa dôkladne zapila aspoň pohárom vody, slabým čajom alebo džúsom.

Mali by ste vedieť:
Maxulén sa vyrába v súlade so smernicami správnej výrobnej praxe (GMP) a neobsahuje zložky zaťažené genetickou modifikáciou (GMO free).

Maxulen cena

Cena je veľmi priaznivá pre každodenné používanie. Mesačné balenie 30 tabliet vás bude stáť 24 Euro.

 Ale pozor teraz na prvú skúšobnú zásielku, môžete získať extra zľavu 12 Euro a cena je 12 Euro

Stačí všetko urobiť online na oficiálnej webovej stránke predajcu alebo na bezplatnej linke zákazníckeho servisu a každý mesiac vám bude do schránky doručené balenie Maxulen. Vyhnete sa tak nepríjemnostiam pri návšteve lekárne a opisovaniu svojich problémov cudziemu človeku.

Mali by ste vedieť:
Neznepokojujte sa zrušením predplatného, všetko vyrieši e-mail alebo telefonát na linku služieb zákazníkom. Spoločnosť Nordic Health s.r.o. je etablovaným výrobcom výživových doplnkov v Českej republike a nie je potrebné sa obávať nekalého konania z jej strany. Spokojnosť zákazníka je vždy na prvom mieste.

Maxulen recenzia Heureka

Zvykli ste si porovnávať ceny rôznych produktov prostredníctvom tejto populárnej online stránky na porovnávanie cien? Potom vás určite poteší, že v prípade Maxulen bude vaša návšteva úplne zbytočná. Nezískate lepšiu cenu ako na oficiálnej webovej stránke. Ako sme už spomenuli vyššie, za sprostredkovanie predaja neplatíte nič, žiadne príplatky lekárnikom ani osobný bonus predajcovi. Cena je skutočne len za Maxulen so všetkými jeho účinkami a výhodami.

Maxulenova recenzia, hodnotenie

Na záver zhrňme všetky pozitíva a negatíva výživového doplnku Maxulen.

Pozitíva

 • vyvážený vzorec
 • pozitívne recenzie na internete
 • priaznivá cena
 • počet preukázaných účinkov
 • jednoduchosť používania
Negatíva
 • potreba dlhodobého užívania
 Tento produkt možno odporučiť všetkým mužom nad 30 rokov, ktorí pociťujú prvé príznaky menopauzy alebo chcú týmto problémom účinne predchádzať. Výraznejšie prejavy nedostatku testosterónu by sa však mali riešiť inými produktmi. 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *