Primulus recenzie

Primulus recenzia

Primulus recenzia, skúsenosti a cena

Testosterón ako hlavný mužský hormón má v mužskom tele vplyv na najdôležitejšie činnosti a vlastnosti muža. Ovplyvňuje farbu mužského hlasu, správnu telesnú výšku, či zväčšovanie svalovej hmoty. Tiež vplýva na zdravie mužov a preto pokles jeho hladiny môže spôsobiť horšie znášanie už aj jednoduchého prechladnutia. Telo muža totiž na správne fungovanie potrebuje viac vitamínu C a zinku ako aj selénu a dôležitých hormónov. Z nich najdôležitejší je práve testosterón, ktorý dokonca zabraňuje rozvoji osteoporózy. Klasické multivitamíny a výživové doplnky na tieto problémy neposkytujú riešenie. A práve na to bol vyrobený Primulus.

Primulus recenzia priamo pre mužov

Na trhu nájdeme množstvo výživových doplnkov a multivitamínových komplexov pre mužov, avšak po hlbšom preskúmaní zistíme, že tie najdôležitejšie vitamíny neobsahujú v takom množstve, v akom ich mužský organizmus potrebuje. V tom je Primulus iný. Nie je žiadne placebo a je šitý priamo na mieru mužov.

Primulus, alebo inak aj multivitamín moderného muža, obsahuje všetko to, čo môže mužom prinavrátiť ich silu a energiu.

Zohľadňuje predovšetkým ich potreby:

 • Zvyšuje hladinu testosterónu v tele
 • Pomáha prekonávať únavu, zvyšuje celkovú vitalitu
 • Pomáha predchádzať nachladnutiu a nádche
 • Zvyšuje libido
 • Zlepšuje náladu
 • Pomáha budovať svalovú hmotu

Je kvalitný výživový doplnok, ktorý na rozdiel od iných výživových doplnkov pochádza priamo z Česka, čo zaručuje vyššiu kvalitu a bezpečnosť produktu. Je vyrobený z prírodných ingrediencií, čo znamená, že pri pravidelnom užívaní odporúčanej dávky nehrozia žiadne riziká, ani nebezpečné zvýšenie hladiny testosterónu.

Primulus ju nedokáže zvýšiť nad úroveň, ktorá je telu vlastná. Avšak neodporúča sa prekročiť dennú dávku, rovnako ako pri žiadnom inom výživovom doplnku. V prípade ukončenia užívania tiež nehrozí žiadne riziko. V tomto prípade sa iba hladina testosterónu vráti na pôvodnú hladinu pred začatím užívania Primulusu.

Unikátne zloženie tohto výživového doplnku z minerálov, vitamínov a výťažkov z bylín ho robí jedného z najlepších multivitamínových komplexov na českom trhu. Je laboratórne testovaný a keďže je 100% z prírodných zložiek, ktoré sú všeobecne odporúčané a vyhľadávané, nehrozia žiadne vedľajšie účinky.

Primulus recenzia zloženie

Primulus je zložený z bylín a korení. Tri najdôležitejšie zložky sú kotvičník zemný, senovka grécka a extrakt z čierneho korenia, ktoré majú vedecky dokázané, že zvyšujú tvorbu testosterónu v tele a majú blahodarný vplyv na zdravie všeobecne. Kotvičník zemný napríklad je pozoruhodná rastlina a patrí medzi života budičov. Je to rastlina, ktorej sa niekedy hovorí aj zelená viagra a dokáže prirodzeným spôsobom zvýšiť hladinu testosterónu v organizme. Má úžasný vplyv na ľudský organizmus a pomáha pri mužskej neplodnosti. Zabraňuje tiež hypertrofii a pomáha naberaniu svalstva. Senovka grécka zase priaznivo pôsobí na žalúdok a črevá, čím zabraňuje nafukovaniu, zmierňuje chrápanie, odbúrava škodlivý cholesterol z krvi, či pomáha látkovému metabolizmu v tele.

Tieto výťažky pôsobia ako antioxidanty a podporné zložky, ktoré tiež pomáhajú vstrebávaniu iných dôležitých zložiek, ktoré Primulus obsahuje. Najmä čierne korenie, ktoré je prirodzený antioxidant a podporuje imunitný systém, trávenie, metabolizmus, odstraňuje bolesti, má blahodarný vplyv na nervový systém, podporuje zdravé dýchacie cesty a odstraňuje hlien. Tiež je považovaný za prírodné afrodiziakum a vďaka obsahu piperínu, dokáže rozprúdiť krv v celom tele.

Primulus vitamíny a minerály

Primulus okrem týchto zložiek zabezpečuje aj prísun mnohých dôležitých vitamínov a minerálov ako:

 • Vitamín D3, ktorý podporuje funkciu imunitného systému a prispieva k správnemu rastu kostí a svalov. Tiež pomáha správnemu chodu srdca. Nedostatkom tohto vitamínu trpí až 50% populácie. Primulus na rozdiel od iných výživových doplnkov a multivitamínov obsahuje vitamín D3 raz toľko. Kým ostatné obsahujú iba približne 400 jednotiek lU, alebo i menej, Primulus obsahuje až 2000 jednotiek lU.
 • Biotín – vitamín B7, ktorý podporuje vstrebávanie tukov, podporuje rast vlasov a chráni pred ekzémami. Má blahodarný vplyv na pokožku. Nedostatkom môže dochádzať k bolestiam svalov, k dermatitíde, vypadávaniu vlasov.
 • Vitamín B6 pomáhajúci pri tvorbe červených krviniek, pri obnove a činnosti svalstva, zabraňuje tvorbe škodlivého cholesterolu a vyrovnáva hladinu hormónov. Jeho nedostatok spôsobuje slabosť, podráždenosť, nekvalitný spánok, či vypadávanie vlasov alebo vznik rôznych dermatitíd. Dokonca môže spôsobovať aj chudokrvnosť.
 • Vitamín C, asi najznámejší vitamín zo všetkých s množstvom pozitívnych účinkov na organizmus. Je to prírodný antioxidant, ktorý chráni tkanivá organizmu pred účinkami voľných radikálov a tým predchádza starnutiu. Pôsobí protizápalovo, posilňuje imunitný systém a má vplyv na vstrebávanie železa. Jeho nedostatok môže spôsobovať stratu zubov, časté infekcie a dokonca aj neplodnosť. Primulus obsahuje vitamín C vo veľmi ľahko vstrebávanej forme kyseliny askorbovej.
 • Zinok, dôležitý minerál k správnej aktivite enzýmov účinný proti únave, strate chuti k jedlu a zhoršovaniu stavu pokožky. Pomáha hojeniu rán ako aj zvyšuje aktivitu spermií ako aj tvorbu hormónov. Celkovo pôsobí na plodnosť mužov. Jeho nedostatok spôsobuje zväčšovanie prostaty, vypadávanie vlasov, bolesti kĺbov, alebo k väčšej náchylnosti k infekciám.
 • Horčík významný pri správnej funkcii svalov a nervovej sústavy, pri znižovaní krvného tlaku a zmierňovaní stresu. Zodpovedá tiež za uvoľňovaniu energie z glukózy. Pomáha udržiavať stabilný srdečný rytmus a celkovo pomáha pri správnej funkcii kardiovaskulárneho systému, čím predchádza infarktu. Tiež zmierňuje depresiu a prispieva k zdravým zubom, takže muži môžu oslniť dámy s ich žiarivým úsmevom. Nedostatky môžu viesť k depresiám, úzkostiam, k srdečným arytmiám, bolestiam v hrudníku, zlyhaniu obličiek, či k únave. Dokonca aj k astmatickým záchvatom.
 • Selén s antioxidačnými vlastnosťami spomaľuje proces starnutia, znižuje riziko vzniku srdečných chorôb a pôsobí detoxikačne. Jeho nedostatkom dochádza k infekciám, vzniku lupín a kvalita vlasov klesá.

Primulus recenzia cena

Tento netradičný a vysokoúčinný produkt, ktorý je jedným z mála šitý na mieru pre mužov je už dostupný za cenu 21 eur. V jednej krabičke nájdete 60 tabliet, ktoré vydržia celý mesiac pri dodržaní dennej dávky 2 tablety denne (jedna ráno a jedna večer). Prvé pozitívne účinky je možné spozorovať už po prvom resp. druhom mesiaci užívania tohto výživového doplnku, ale aj skôr v závislosti od metabolizmu jedinca. Optimálne užívanie je niekoľko mesiacov.

Primulus recenzia hodnotenie

+ zvýšenie produkcie testosterónu + podpora libida + zmierňuje dennú únavu + poctivý český výrobok

+ priaznivá cena

– bez zľavy na ďalšie nákupy
– tablety nepôsobí na erekciu

Primulus recenzia na zaver

Primulus má veľmi pozitívne hodnotenie od zákazníkov za pomerne krátky čas. Potvrdzujú zvýšenie energie a výdrže pri športe, ale i pri namáhavej fyzickej práci. Tiež prispieva kľudnejšiemu a kvalitnejšiemu spánku, duševnej vyrovnanosti a ľahšie a rýchlejšie sa vďaka nemu spaľujú tuky. Snáď jedinou nevýhodou je neskorší nástup jeho účinkov, čo však je normálne, keďže žiadny výživový doplnok neúčinkuje za deň.

Chcem vedieť viac o pripravku Primulus

Podobné příspěvky