Lieky na prostatu

Prípravky na prostatu

S pribúdajúcimi rokmi u mužov často pribudnú aj problémy so zväčšenou prostatou (benígna hypertrofia prostaty) alebo rakovina prostaty. Tieto problémy sa vyskytujú u mužov pomerne často a bežne. Je dokázané, že až polovica mužskej populácie bude mať tieto problémy po štyridsiatke. U mužov po osemdesiatke to bude až neuveriteľných 80%. Preto uživajú pripravky na prostatu.

Ak však máte tieto problémy, začnite ich včas liečiť. Nápomocná vám môže byť aj medikamentózna liečba, t.j. liečba uskutočňovaná za pomoci liekov.

Mnohí muži o tom, že majú prostatu ani len netušia. Zistia to, až keď sa u nich prejaví zmenšený prietok moču, časté návštevy toalety a v najhoršom prípade aj problémy pri intímnostiach s partnerkou. Vtedy sa im urobia PSA testy.

 

Pripravky na prostatu kedy použiť

Na trhu je veľmi veľa prípravkov na prostatu, ktoré sú voľno predajné. Nájdete ich v lekárňach alebo aj na internetových obchodoch, ktoré sa zaoberajú zdravou výživou. Pripravky na prostatu môžu byť vo forme tabletiek, mäkkých kapsúl, šťiav či dokonca čajov alebo olejov.

S pribúdajúcimi rokmi sa u mužov začnú objavovať problémy s prostatou. Tie sa môžu prejavovať u každého samozrejme individuálne:

  • časté močenie počas noci
  • inkontinencia (neschopnosť udržať moč)
  • prerušované močenie
  • časté nutkanie na močenie
  • nedokončená erekcia
  • pomalé domočovanie
  • potreba tlačiť a čakať na spustenie močenia
  • slabý prúd moču

Liek na prostatu Prostadyne

Prostadyne je doplnok stravy, ktorý vyrábajú Švajčiari podľa svojho dlhoročného receptu.  Prípravok napomáha k správnej funkcii prostaty, je vyrábaný v tekutej forme a vďaka tomu sa rýchlejšie vstrebáva. Nemusíte ho tak prehĺtať a zapíjať množstvom tekutiny.

Výrobcovia tohto lieku stavili na rastlinné výťažky a látky, ktoré dokážu bojovať so zväčšenou prostatou a problémami s ňou spojenými.

Rastliny lúhujú za čerstva a teda, nedôjde k vysušovaniu a ani k žiadnej inej úprave, ktorá by mohla viesť k menšej účinnosti jednotlivých zložiek v prípravku.

Všetko je spôsobené tzv. hyperpláziou, to znamená, že sa prostata zväčšila premnožením jednotlivých buniek. Existujú prípady, kedy je prostata zväčšená celá, ale sú aj prípady, kedy sa na nej vytvoria iba hrbolčeky alebo malé uzlíky, ktoré však dokážu narobiť oveľa väčšie problémy.

Keď sa prostata zväčší, začne tlačiť na močovú trubicu a začne meniť močový mechúr, ktorý sa potom nedokáže vyprázdniť celý. K rizikovým subjektom patrí okrem vysokého veku aj vysoký krvný tlak, obezita a cukrovka.

Prečítajte si tiež informácie o prípravkoch na podporu testosterónu Primulus a ProMan Plus

 

Lieky na prostatu – zloženie

Veľkou výhodou prípravku Prostadyne je fakt, že účinné zložky boli vylúhované za čerstva. Nijakým spôsobom sa nesušili ani nijako inak neupravovali a preto ani nedošlo k zníženiu ich účinnosti. A to je tiež veľkou výhodou liekov v tekutom stave.

Epilobium Parviflorum (Vrbovka malokvetá)

Epilobium Parviflorum je základnou zložkou prípravku. Vďaka tejto rastline by sa mala funkcia dolných močových ciest a prostaty vrátiť do normálu. Výskumníci v roku 2013 zistili, že Epilobium má silnejšie účinky ako Saw Palmetto, ktoré výrobcovia veľmi často pridávajú do liekov na prostatu. Taktiež by sme nemali zabudnúť na fakt, že Vrbovka je veľmi silným antioxidantom a používa sa aj pri bolestiach kĺbov. U nás sa vyskytuje veľmi zriedkavo, ale vo svete existuje niekoľko fariem, ktoré sa zaoberajú jej pestovaním pre farmakologické účely.

Elytrigia Repens (Pýr plazivý)

Elytrigia Repens je rastlina u nás známa ako pýr plazivý. Je skvelým prostriedkom pri problémoch s vylučovaním. Dáva do normálu činnosť močových ciest, močového mechúra a ľadvín. Túto bylinku budú milovať nielen ľudia, ktorí majú problémy s prostatou.

Urtica Dioica (Žihľava dvojdomá)

Urtica Dioica inak povedané žihľava dvojdomá, má širší okruh využitia. Okrem toho, že prispieva k správnej činnosti prostaty, podporuje aj trávenie, cievnu sústavu a funkciu ľadvín. Žihľava je antioxidant, obsahuje množstvo minerálov a zlepšuje celkový stav organizmu.

Podľa ľudových liečiteľov má žihľava blahodarný vplyv na problémy s erekciou, dodáva telu dôležité vitamíny a minerály a podporuje obranyschopnosť ľudského organizmu.

 

Medzi prírodné prípravky na prostatu patrí tiež Prostaxin

 

Allium Cepa (Cibuľa lekárska)

 Allium Cepa u nás známa ako cibuľa lekárska sa odporúča najmä ako prevencia. Aplikovať sa môže na dané miesto, kde je prostata napríklad vo forme odvaru či čaju. Je veľmi silným antioxidantom, ktorý podporuje normálnu funkciu ciev. Obsahuje vitamíny B1, B2 a vitamín C. Takisto napomáha aj pri vylučovaní vody z tela, normálnej hladine cukru v krvi a metabolizme tukov. Vďaka týmto schopnostiam je veľmi užitočnou zložkou v prípravku Prostadyne.

Úplné zloženie PROSTADYNE

 1 kávová lyžička, t.j. 5 ml obsahuje – Pýr plazivý (výťažok z koreňa, 0,5 ml), žihľava dvojdomá (extrakt z nadzemnej časti 0,2 ml), cibuľa lekárska (bulva, 0,1 ml), vrbovka malokvetá (extrakt z nadzemnej okvetnej časti 0,2 ml), emulgátor, alkohol (14%), voda z oblasti Vercors.

Voľno predajné lieky na prostatu PROSTADYNE

PROSTADYNE

Pokiaľ ste na vašom tele spozorovali prvé príznaky prostaty, ktoré sa prejavujú častým a prerušovaným močením, začnite užívať základný Prostadyne 250 ml balenie na 50 dní. Dávajte si však pozor – pri užívaní tohto lieku na prostatu vás nesmie pri vylučovaní moču páliť a ani rezať. Ak máte tieto dva príznaky znamená to, že máte zápal a musíte ihneď navštíviť lekára.

Chcetě vyskúšať prostadyne objednajte tu

PROSTADYNE FORTE

Ak sú vaše problémy trvalého charakteru a často vás v noci budí pocit plného mechúra alebo  nutkanie na močenie, v tom prípade si vyberte Prostadyne Forte 500 ml balenie  na 100 dní.

PROSTADYNE EXTRA FORTE

 Keď sa k vyššie uvedeným problémom, t.j. časté a prerušované močenie, nutkanie na močenie a pocit plného mechúra pridá ešte neschopnosť udržať moč a močenie s prerušovaním, okamžite začnite užívať Prostadyne Extra Forte 750 ml balenie na 150 dní.

Dávkovanie

 Základné balenie prípravku obsahuje 250 ml roztoku.

Doporučené dávkovanie

 1 kávovú lyžičku roztoku rozpustite v malom množstve tekutiny (približne 1dcl). Najlepšie je si dávať tekutinu ráno nalačno. Ak sa váš zdravotný stav zlepší, tak si dávajte lieky na prostatu len preventívne.

 Preventívne dávkovanie

 1 kávová lyžička raz za dva až tri dni. Taktiež roztok rozpustite v malom množstve vody (približne 1dcl) ráno nalačno.

Lieky na prostatu – cena

PROSTADYNE 250 ml balenie – 19,99 € – vydrží 60 dní

PROSTADYNE FORTE 500 ml balenie – 29,99 € – vydrží 120 dní

PROSTADYNE EXTRA FORTE 750 ml balenie – 39,98 € – vydrží 180 dní

Získajte naspäť svoj kvalitný život, ktorý bude opäť bez ťažkostí. Nenechajte si teda ujsť túto skvelú príležitosť a vyskúšajte Prostadyne. Ak nebudete s prípravkom spokojní, môžete ho do 30 dní vrátiť aj keď ste ho používali a dostanete naspäť všetky peniaze.

Podobné příspěvky