Ketofit recenzia

Len málo diét určených špeciálne pre ženy sa môže pochváliť tým, že úplne zavrhujú hladovanie a naopak chudnutie podporujú optimálnym príjmom vyživovo hodnotného jedla. V článku KetoFit recenzia vám chceme jednu takúto diétu predstaviť.

Dobre navrhnutá diéta by nemala obsahovať efekt hladovania a zníženého príjmu telu prospešných výživových látok. A práve takáto je aj ketodiéta postavená na prípravkoch KetoFit. Môže ale skutočne fungovať, alebo ide len o ďalšie zbytočne vyhodené financie, ktorých skúsené dietárky premrhali už značné množstvo?

KetoFit recenzia – čo je KetoFit

Zjednodušene povedané KetoFit je široká škála produktov, zostavených podľa najnovších poznatkov z oblasti zdravej výživy, ktorých pravidelná konzumácia dokáže v tele naštartovať priaznivé metabolické procesy a podporiť tak spaľovanie tukov.

Hneď v úvode je potrebné povedať, že v prvej fáze je nutné užívať výhradne potraviny KetoFit, aby sa v tele čo najrýchlejšie navodila chudnutiu prospievajúca ketóza a nebola ďalej nijako prerušovaná. Občas sa do jedálničku môže pridať menšie množstvo čerstvej zeleniny a dostatočné množstvo tekutín. Prvá fáza diéty trvá približne tri týždne, potom užívateľka prechádza na zdravú stravu a množstvo KetoFit potravín vo svojom jedálničku znižuje. K strate hmotnosti dochádza aj naďalej a naviac nehrozí príchod JOJO efektu, ale o tom si povieme neskôr.


Banner Ketomix.sk

KetoFit – čo je to ketodiéta

Bez hladovania – to je hlavné heslo ketodiéty, ktorá naopak doporučuje konzumáciu menšieho množstva výživného jedla počas celého dňa. Všetky potraviny obsahujú veľké množstvo bielkovín a obmedzujú množstvo cukru v krvi. Telo je tak nútené čerpať zásoby energie z uloženého tuku a dochádza k vylúčeniu jeho častí tzv. ketónov do krvi odkiaľ ich odčerpávajú svaly ako primárny zdroj energie. Nejde o žiadne „zázračné odplavenie tuku“, ale o jeho čo najefektívnejšie využitie. Tukové zásoby sa postupne rozkladajú a zužitkovávajú.

Pri ketodiéte strata hmotnosti nie je taká rýchla ako pri niektorých iných typoch redukčného stravovania, ale to má svoj dôvod. V tuku sa ukladajú aj škodlivé látky, ktoré sa pri jeho rozložení uvoľňujú do tela a musia byť odstránené pečeňou. Príliš veľké množstvo týchto toxínov nedokáže naša prirodzená čistička krvi dostatočne rýchlo zlikvidovať a dochádza tak k ich kolovaniu v tele čo môže mať negatívny vplyv na zdravie vnútorných orgánov.

Aj pri trojtýždennom dodržiavaní ketodiéty môžu byť vaše pečeňové testy zvýšené, obzvlášť v prípade, že trpíte vysokou nadváhou alebo dokonca obezitou – v tomto prípade dochádza k rýchlej strate väčšieho množstva tuku naraz. Oplatí sa preto zveriť do rúk niektorého z odborníkov na výživu, ktorý môže vaše pečeňové testy sledovať a podľa ich výsledkov diétu upravovať. Ľudia, ktorí majú zdravotné problémy s pečeňou by mali ketodiétu konzultovať so svojim ošetrujúcim lekárom ešte skôr než sa do nej pustia!

KetoFit recenzia – vyberte si kúru podľa toho koľko kíl chcete zhodiť

Ako sme už naznačili, ketodiéta s výrobkami KetoFit si zo strany užívateľky vyžaduje silnú vôľu, pretože v prvých 2 – 3 týždňoch je povolená prevažne vyvážená umelo pripravená KetoFit strava.

Akýkoľvek zásah do tohto vyváženého jedálničku môže prebiehajúcu ketózu spomaliť alebo dokonca zastaviť. KetoFit má veľmi pestrý jedálniček s množstvom pokrmov a ich chuťových variácií. Odoprieť si nemusíte ani čokoládový kokteil, alebo špeciálnu ketočokoládu, ktorá obsahuje 80% kakaa! Nutkavá chuť na sladké a na ďalšie dobroty zvyčajne trvá prvé 2 – 3 dni, potom sa hladina cukru v krvi ustáli a telo zameria svoju pozornosť na energiu dostupnú v tukoch. Práve zásoby tukov sú pre organizmus zdrojom energie v prípade potreby. Telo po nich siahne keď mu chýbajú ľahšie zdroje energie (cukry).

Pozor: Veľmi nebezpečný je alkohol, ktorý ketózu úplne zastavuje a to aj pri užití malého množstva. Ak sa nedokážete vzdať šálky kávy môžete si ju dopriať, ale počítajte so spomalením chudnutia.

3 varianty ketodiéty podľa vašich požiadaviek

  • 3- týždňová kúra KetoFit pre rapídnu stratu hmotnosti – najčastejšie používaná varianta. Počas prvých 21 dní sa smú jesť len výrobky KetoFit, potom môže užívateľka postupne prejsť na zdravú stravu (cieľom je konzumovať len dve KetoFit jedlá denne).
  • 2 – týždňová KetoFit kúra pre miernu stratu hmotnosti – tento jedálniček je vhodný pre všetkých, ktorí chcú zhodiť len pár kíl napr. do plaviek, alebo svadobných šiat. 14 dní konzumujete len KetoFit jedlá a ďalší mesiac kombinujete KetoFit s bežnou stravou.
  • Ľahká preventívna KetoFit kúra – vhodná pre naštartovanie metabolizmu žien, ktoré začali priberať na hmotnosti bez zjavnej príčiny. Táto kúra spočíva v okamžitom kombinovaní KetoFit produktov s bežným jedlom až kým sa nedosiahne požadovaná hmotnosť.

KetoFit – ako vypadá ketodiéta?

Vďaka jednoduchej a rýchlej príprave jedla, ktoré sa v drvivej väčšine zalieva horúcou vodou alebo mliekom nie je dodržiavanie ketodiéty časovo obmedzujúce. Pripraviť si tak chutné a výživné raňajky vám, vrátane ich konzumácie nezaberie viac než pár minút. Diétu tak môžete bez najmenších problémov dodržiavať aj v práci alebo počas svojich koníčkov. A ako taký jedálniček podľa ketodiéty s produktmi KetoFit vypadá?

Raňajky: 7:00 – kokteil KetoFit (máte na výber zo 16 – tich príchutí)

Desiata: 10:00 – kokteil KetoFit (máte na výber zo 16 – tich príchutí)

Obed: 12:00 – sviečková omáčka KetoFit s pridanou čerstvou zeleninou

Olovrant: 14:00 – kaša, alebo polievka KetoFit dochutená korením, alebo bylinkami

Večera: 19:00 – omeleta KetoFit s pridanou čerstvou zeleninou, syrom, alebo bylinkami

Samozrejme si môžete zakúpiť produkty, alebo kokteily samostatne a vyskúšať ich chuť a aj pocit sýtosti, ktorý sa po ich užití dostaví, na vlastnej koži. Vďaka širokej ponuke v e-shope Ketofit.sk je možné pokrmy rôzne dopĺňať a obmeňovať. Ak to so svojím zdravím myslíte naozaj vážne oplatí sa nakúpiť zvýhodnené balíčky na viacero týždňov dopredu – ich cena je výhodnejšia a vy sa tak môžete vďaka KetoFit diéte stravovať dokonca lacnejšie než keby ste si jedlo varila sama!

KetoFit čo by ste ešte mali vedieť

Pôvodne boli produkty KetoFit vytvorené českými odborníkmi pre vrcholových športovcov. Splňujú všetky legislatívne podmienky pre plnohodnotnú náhradu stravy a garanciu kvality potvrdzuje aj ich plošné schválenie v celej EU. Pre dosiahnutie dobrých výsledkov ketodiéty nie je nutné športovať, aj keď vďaka zvýšenej fyzickej aktivite sú jej výsledky viditeľné rýchlejšie. Kombináciou aktívneho pohybu a KetoFit produktov sa zrýchli metabolizmus tukov.

Nemusíte si odopierať teplé jedlo ani najrôznejšie pochúťky a dobroty, produkty KetoFit myslia aj na túto oblasť stravovania. Diéta je zostavená prednými odborníkmi takže nemusíte študovať zložité výživové tabuľky, zisťovať koľko cukrov, tukov a bielkovín môžete prijať a nemusíte ani umelo dopĺňať vitamíny do inak výživovo chudobnej stravy. Všetko za vás prepočítali a vytvorili tie najlepšie mozgy v oblasti fitness výživy a vám len stačí užívať si plody ich dôslednej a dlhoročnej práce.

Zdôrazňujeme, že diéta KetoFit je určená hlavne pre ženy. Práve v ženskom organizme funguje spaľovanie tukov vďaka ketóze oveľa lepšie než u mužov.

KetoFit recenzia – výhody a nevýhody

Na záver sme pre vás zhrnuli všetky klady a zápory KetoFit recenzie. Veríme, že vám to pomôže k čo najinformovanejšom rozhodnutí v oblasti vašej budúcej ketodiéty.

KetoFit diéta recenzia

KetoFit výhody

 • Vyvážená a chutná diéta bez pocitu hladu
 • Plnohodnotná náhrada vašej každodennej stravy
 • Bohatý výber hotových jedál aj pochutín
 • Rýchly nástup účinku
 • Preukázateľný úbytok hmotnosti pri správnom dodržiavaná diéty
 • Bez nutnosti športovať
 • Jednoduchá príprava a možnosť dodržiavať ketodiétu KetoFit kdekoľvek a kedykoľvek

KetoFit nevýhody

 • Nutnosť konzumovať zo začiatku len KetoFit produkty
 • Nevhodnosť diéty pre osoby, ktoré majú problémy s pečeňou
 • Vyššia cena za nákup jednotlivých potravín (môžete to vyvážiť nákupom výhodných balíčkov)

Veríme, že vám tento článok pomohol ukázať správnu cestu k príjemnej a ľahkej úprave hmotnosti na požadovanú úroveň.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *