KetoMIX recenzia

Máte za sebou už rad najrôznejších diét, ale žiadna nedopadla podľa vášho očakávania? Alebo naopak hľadáte svojho favorita, ktorý vám dovolí zbaviť sa prebytočných kíl hneď a bez nežiaduceho jojo efektu? Proteínová alebo tiež nízkosacharidová diéta bude pre vás tým pravým a program KetoMIX vám prinesie vhodné potraviny až na váš prah. Sú však skutočne tak účinné, bezpečné a chutné, ako sa o nich tvrdí? To vám prezradí naša KetoMIX recenzie.

KetoMIX recenzia princíp jedálnička

Priemerné diéte trvá približne dva týždne, než vo vašom tele naštartujete procesy dôležité pre efektívne odbúravanie tuku? Princíp jedálnička KetoMIX však vychádza z osvedčeného princípu proteínovej diéty, ktorá síce dodáva telu všetky potrebné živiny, ale len minimálne množstvo energie. Tú sú potom naše svaly nútené hľadať inde, teda v tukoch, ktoré sú na tento účel určené prírodou od samého začiatku.

Tejto diéte sa tiež niekedy hovorí Aktinsonova diéta a to podľa jej vynálezcu – amerického doktora Roberta Aktinsona. Ten dal ako prvý do súvislosti obezitu a sacharózu a rozhodol sa proti stále narastajúci váhe svojich pacientov bojovať tým najjednoduchším spôsobom. Obmedzil príjem tejto látky na minimum, a tým donútil organizmus čerpať zo svojich vlastných zásob.

Tento stav sa odborne nazýva ketóza a v tele nastáva už za tri dni po navodenie diéty. Už od tohto okamihu teda dochádza k prirodzenému spracovanie tukov a redukciu tukových vankúšov. Svaly a ani orgány však nijako nič nehľadajú, sacharidy sú jednoducho nahradené proteíny, obsahujúce všetky dôležité výživové látky.

Ako dieta KetoMix funguje?

Ketogenná diéta je nízkosacharidová, vysokotuková diéta, ktorá sa zameriava na zníženie príjmu sacharidov a zvýšenie príjmu tukov tak, aby sa podporila produkcia ketónov z tukov miesto glukózy. Cieľom tejto diéty je dostať telo do stavu ketózy, v ktorom sú ketóny hlavným zdrojom energie.

Čo je to vlastne ketóza?

Nejde o nijak nebezpečný stav, naopak ide o prirodzenú obranu a prispôsobenie tela. Napríklad v praveku išlo o úplne bežnú záležitosť, pomáhajúci lovcom prežiť zimné obdobie nedostatku, kedy žili iba z mäsa ulovených zvierat.

Dnes sú pravidelne ketóze vystavení napríklad Inuiti, ktorí majú rastlinných zdrojov vo svojej strave taktiež len veľmi pomenej.

Ak sa rozhodnete prejsť na stravu bohatú na tuky a bielkoviny, nečakajte, že sa proces ketózy spustí hneď od začiatku. Ešte približne tri dni je v krvi prítomná zvyšková glukóza. Až vo chvíli, keď dôjde k jej úplnému odbúraniu, vyšle mozog signál a začne spaľovanie ketónov. Energia pre fungovanie celého tela je tak získavané výhradne z tukových zásob.

Kde sa využíva ketóza

Niet teda divu, že ketóza tvorí základný prvok mnohých druhov diét. Okrem Atkinsonovej ide tiež napríklad o Dukanovu alebo obľúbenú South Beach. A pracuje s ňou aj paleodieta (alias praveká diéta), využívajúci tento proces na liečbu rôznych chorôb. To, že je diéta alebo stravovacie štýl postavený na ketóze, zistíte podľa množstva odporúčaných sacharidov na deň. Ak sa pohybuje pod 50 gramami, ide o ketózu.

Ako spoznáte, že vaše telo práve dosiahlo ketózy?

Istým indikátorom môže byť ľahko nepríjemne páchnuce dych, obsahujúce ketóny (odporúčame preto použitie žuvačky bez cukru). V lekárni sú k dostaniu aj špeciálne ketónové prúžky, zisťujúci priebeh ketózy z vašej moču. Princíp je podobný ako pri tehotenských testov. V zásade však platí, že dodržiavate ak predpísaný jedálniček so všetkým, nemusíte sa o priebeh ketózy báť.

Ak si predsa len zahřešíte, napríklad aj malým kúskom torty na rodinnej oslave, bude sa zvyšková glukóza z vašej krvi vytrácať znovu počas nasledujúcich troch dní, bez ohľadu na to, ako dlho ste predtým nízko sacharidovú diétu držali. Niektoré telesné procesy sa bohužiaľ urýchliť nedajú.

 

Fázy diéty KetoMix

– Prvá fáza ketogetickej diety  KetoMix je zameraná na prispôsobenie tela ketóze a trvá obvykle od jedného týždňa do osem týždňov. Počas tejto fázy sa odporúča jesť hlavne jedlá KetoMix a dodržiavať navrhnutý jedálniček, ktorý zahŕňa pravidelné konzumácie jedál KetoMix počas dňa (5x denne) a pridanie pol kila zeleniny a 20 g orieškov k jedlu.

– Druhá fáza diety KetoMIx je miernejšia a trvá obvykle dvojnásobok času ako prvá fáza. Počas tejto fázy sa odporúča pridávať k jedlám KetoMix aj normálne jedlá a zaraďovať recepty z manuálu (priloženého v balíčku s diétou). Stále sa odporúča jesť 3 jedlá denne a zostať pri konzumácii rovnakých potravín ako v prvej fáze. Cieľom tejto fázy je dosiahnuť vysnenú váhu a zabrániť jojo efektu.

Tretia fáza diety KetoMix je fáza udržiavania váhy. Počas prvých dvoch fáz sa odporúča jesť jedlá KetoMix a dosiahnuť vysnenú váhu. V tretej fáze sa odporúča prejsť na zdravší klasický jedálniček a už nekonzumovať jedlá KetoMix, ale iba udržiavať váhu.

Je dôležité si uvedomiť, že ketogenná diéta vyžaduje veľkú zmenu v stravovacích návykoch a môže byť pre niektorých ľudí náročná na dodržiavanie.

Ketogenná diéta môže pomôcť s chudnutím a môže mať tiež priaznivé účinky na zdravie, ako je zníženie hladiny cukru v krvi a zlepšenie lipidového profilu.

Zloženie KetoMix

KetoMix ponúka rad produktov, ktoré obsahujú prírodné zložky, ako je sójový proteín, srvátkový proteín, čakanková vláknina, ľanové semienka a kyselina listová.

Sójové bielkoviny sú najkvalitnejším rastlinným zdrojom bielkovín, ktoré sú pre telo vstrebateľné a využiteľné. Na druhej strane, srvátkový proteín sa považuje za najkvalitnejší zdroj bielkovín a je obľúbený medzi elitnými športovcami.

Čakanková vláknina je rozpustná vláknina, ktorá podporuje kvalitný črevný mikrobióm a pôsobí ako prebiotikum. Ľanové semienko je zasa nerozpustná vláknina, ktorá reguluje vstrebávanie živín z potravy a podporuje činnosť čriev.

Kyselina listová a ďalšie vitamíny sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. Telo si tieto látky nedokáže vytvoriť, preto je dôležité, aby sa počas diéty prijímali v produktoch KetoMix.

Srvátkový proteín je zdrojom bielkovín, ktorý sa považuje za najkvalitnejší a najčastejšie používaný medzi vrcholovými športovcami. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny potrebné na regeneráciu svalov. Tento proteín je pre telo vstrebateľný a využiteľný, a preto je pre mnohých ľudí dôležitým zdrojom bielkovín počas cvičenia a športu.

Ľanové semienko je zdrojom nerozpustnej vlákniny, ktorá pomáha regulovať vstrebávanie živín z potravy, podporuje zdravú funkciu čriev a pôsobí ako “čistiaca kefa” pre tráviaci trakt, čím znižuje vstrebávanie toxínov z tela. Tento zdroj vlákniny je prospešný pre správne fungovanie tráviaceho systému a celkové zdravie.

KetoMix recepty

Recepty z programu KetoMix zahŕňajú množstvo zdravých a chutných jedál, ktoré sú vhodné pre stravovanie sa počas ketogetickej diety. Na stránke KetoMix.sk nájdete množstvo receptov pre slané a sladké jedlá, ako sú zelerové lupienky s dresingom KetoMix, citrónové bochníky, cvičenie počas diéty a mnoho ďalších. Tie vám pomôžu variť zdravé a chutné jedlá počas celej diety. Recepty sú jednoduché na prípravu a zahŕňajú zdravé a vyvážené zloženie potravín, ktoré sú dôležité pre úspešné chudnutie počas ketogetickej diety.

 

KetoMIX recenzie výhody profesionálnej diéty

Zostaviť si doma jedálniček tak, aby obsahoval skutočne všetky zdraviu prospešné látky a zároveň sa čo najviac vyhýbal sacharidom, nie je len tak. Veľmi skoro by ste zistili, že vám nezostane nič iné, než si pripravovať pokrmy iba z niekoľkých základných surovín. Všetko by bolo časovo náročné a navyše s neistým výsledkom. Koho by tiež bavilo neustále nazerať do výživových tabuliek a počítať a počítať?

KetoMIX preto ponúka vyváženú a chutnú diétu zostavenú tak, aby ste v žiadnom prípade nemuseli hladovať kvôli malým porciám alebo nie príliš vábne chuti jedla. Ponúka pestrú zmes polievok, kaší, omeliet a drinkov, vhodných na zostavenie jedálnička na celý deň. Ak sa ponáhľate, stačí produkty zmiešať s vodou a rýchlo zjesť. Oveľa lepšie je však inšpirovať sa receptami zo stránok KetoMIX a vytvoriť lahodná a zdravé jedlá, ktorá uspokojí vaše chuťové bunky po všetkých stránkach. Môžete sa tak zúčastniť rodinnej večere bez toho, že budete ostatným závidieť ich lákavé porcie.

Mali by ste vedieť:
U diéty KetoMIX nehrozí rovnako ako u iných KetoDiet, že budeme mať neovládateľné chute na sladké. V organizme sa veľmi skoro vytvorí rovnováha krvného cukru a vy vôbec nebude mať pocit, že je váš jedálniček o niečo ochudobnený. Vytvorenie rovnováhy trvá práve len prvé tri dni. Takže ak s diétou začnete už v piatok, môžete v pondelok bez obáv nastúpiť do práce, bez vás nezdravé desiaty kolegov zlákali ku hrešenie.

Vyvážená strava je 80% úspechu

Tiež veríte, že bez cvičenia jednoducho neschudnete a prepadáte depresii pri pohľade na svoj denný harmonogram? Už nemusíte. Odborníci z KetoMIX tvrdia, že jedlo sa podieľa na úspechu diéty rovnú 80%! Musí však byť skutočne vyvážené a zdravé so všetkými potrebnými vitamíny, minerály a presne danú porcií kalórií. A to nie je všetko, čo môže tá správna diéta vášmu organizmu priniesť. S čím všetkým vám teda KetoMIX ešte pomôže?

  • zníži hladinu inzulínu
  • tuky neukladá, spaľuje je
  • brzdí vaše chute na jedlo
  • nepoškodzuje svaly, šľachy ani ďalšie tkanivá vďaka vysokému obsahu nutrične hodnotných látok
  • naučí vás jesť menej, ale častejšie

Zvlášť posledný bod je veľmi dôležitý. Stane sa totiž skvelým odrazovým mostíkom pre váš ďalší život po diéte. Bielkovinová jedlá sú veľmi sýta, veľmi skoro tak budete mať dosť. Rýchlo zistíte, že k svojmu nasýtenia nepotrebujete už toľko jedla ako predtým. A to je pre mozog dôležitý signál. Nezískate tak z poloprázdného taniera už dopredu negatívny dojem, čo vás donúti zájsť si pre prídavok.

Všetky produkty KetoMIX sú vyrábané v ČR. Skvele tak reflektujú naše chute a stravovacie návyky. Vaša nová diéta vám tak skutočne zachutí.

Ketomix recenzie ako schudnúť do 10 kg

Váš stravovací plán na štyri týždne bude spočiatku obsahovať iba diétne jedlá KetoMIX (2 týždne) a potom kombinovať jedlá KetoMIX (3 denne) spolu s vhodnými nízkosacharidovými jedlami, ktorá si bez problémov pripravíte sami (2 porcie denne). Nemusíte sa tak hneď vzdávať svojich obľúbených jedál, iba nájdete na ich zdravú alternatívu.

Recepty sú súčasťou balenia, avšak veľa dobrých tipov nájdete tiež na internetových stránkach.Už základné jedlá KetoMix si môžete vylepšiť a upraviť podľa vlastnej chuti. K omelete tak nie je problém pridať napríklad fazuľky, syrové polievke pristanú ľahko osmahnuté šampiňóny.

Nájdete tu tiež nápady na dezerty a najrôznejšie chuťovky, ktorými prekvapíte svoj maškrtný jazýček, ale napríklad aj neočakávanej návštevy. Nemusíte sa vzdávať spoločenského života len preto, že chudnete. Naopak. KetoMix vás vo vašej snahe o optimalizáciu váhy maximálne podporí a pritom vás nevyclený z bežného života. Slogan “zdravo a chutne” dodáva v jeho prípade celému slovnému spojenie úplne nový význam.

 

Ketomix nové balíčky

Aj keď v prípade KetoMixu hovoríme najmä o instantných jedlách, rozhodne tu nájdete aj výnimky. Výživoví poradcovia vypočuli želanie dlhoročných zákazníkov a okrem práškov a mixov, ktoré stačí len zaliať vodou (polievky, kaše a pod.), Prípadne osmažiť na panvici (palacinky, omelety) majú pre vás pripravené napríklad aj cestoviny, špeciálne žemličky, puding a veľa ďalšieho. Poďme sa pozrieť napríklad na zmeny, ktoré sa odohrali v balíčku, určenom pre štvortýždňový chudnutie

V pôvodnom balíčku bolo k mání:

• 2x veľký kokteil (2 × 40 porcií)
• 6x príchuť ku koktailu (6 × 15 porcií)
• 1x zeleninová polievka (10 porcií)
• 1x syrová polievka (10 porcií)
• 1x palacinky (10 porcií)
• 1x zeleninová omeleta (10 porcií)
• 1x syrová omeleta (10 porcií)
• 1x čokoládová kaša (10 porcií)
• 1x banánovo-jablčná kaša (10 porcií)
• 1x plastová odmerka
• 1x manuál s informáciami a recepty
• 1x shaker zadarmo ako darček

A čo získate, ak stavíte na zbrusu nové balíčky od KetoMixu?

Zloženie nového balíka pre chudnutie na 4 týždne od KetoMixu

• 1x veľký koktail (1 × 40 porcií)
• 3x príchuť ku koktailu (6 × 15 porcií)
• 1x zeleninová polievka (10 porcií)
• 1x syrová polievka (10 porcií)
• 1x palacinky (10 porcií)
• 1x zeleninová omeleta (10 porcií)
• 1x syrová omeleta (10 porcií)
• 1x čokoládová kaša (10 porcií)
• 1x banánovo-jablčná kaša (10 porcií)
• 1x žemličky (10 porcií)
• 1x rajčinová polievka (10 porcií)
• 1x puding (10 porcií)
• 3x slim pasta (ryža, špagety a rezance)

 Chudnutie tak bude vďaka Ketomixu oveľa jednoduchšie, chutnejšie, efektívnejšie a vôbec lákavejšie.  Jednotlivé balíčky sú navyše k mání cenovo o niečo výhodnejšie, takže ak hľadáte onen posledný a najzávažnejší argument, prečo sa pustiť do chudnutia s KetoMixem, potom vás zbrusu nové balíčky s mnohými chutnými a ľahko připravitelnými jedlami určite presvedčí.

Ketomix recenzie ako schudnúť do 5 kíl

Tu je postup ešte jednoduchšie. Štartovacie alebo tiež 1. fáza diéty bude obmedzená len na prvý týždeň, potom už môžete všetko kombinovať s odporúčanými potravinami z chladničky.

Ketochřipka je hovorové označenie pre reakciu organizmu na nedostatok sacharidov a nútený prechod na využívanie energie, uloženej v tukoch. Dostavujú sa bolesti hlavy, únava, malátnosť, bolesti kĺbov, záchvaty “vlčieho hladu,” apod. Nie všetci milovníci diéty na ketochřipku trpia, pre istotu je však dobré s ňou počítať.

Ak však chcete svoj organizmus rýchlo a profesionálne “nakopnúť” a dostať do ketózy, poskytne vám k tomu KetoMix ideálne počiatočné podmienky. Vďaka ľahkému spôsobu prípravy jedál budete mať dostatok času na to, aby ste sa novému stravovaciemu systému prispôsobili. Je len na vás, ako si jednotlivé jedlá z balíčka na kombinujete.

Navyše nie je problém si lahodné koktaily alebo napríklad vopred pripravené omelety podávané zastudena vziať so sebou do práce. Aj keď odporúčame začínať s chudnutím cez víkend kvôli tzv. Ketochřipce, nástup do bežného pracovného procesu sa v prípade KetoMix balíčku už zaobíde úplne bez komplikácií.

A ako vyzerá týždenný balíček produktov od Ketomixu? 

Aj tu sa môžete tešiť na zbrusu nový variant sa slim pasta cestovinami. Ak sa rozhodnete vsadiť na cenovo zvýhodnený balíček, dostanete tieto produkty:

• 1x koktail (15 porcií)
• 2x príchuť ku koktailu (2 × 15 porcií)
• 1x zeleninová polievka (10 porcií)
• 1x syrová omeleta (10 porcií)
• Slimpasta ryža
• 1x plastová odmerka
• 1x manuál s informáciami a recepty
• 1x shaker zadarmo ako darček

Oproti predchádzajúcej verzii teda získate zadarmo slim pasta cestoviny a zeleninová omeleta bude vymenená za oveľa populárnejšie syrovou. Získate tak naviac cenenou chuťovú diverzitu, vďaka ktorej vám pôjde chudnutie zase o niečo lepšie. Príchute kokteilu si môžete zvoliť podľa vlastného uváženia.

Výber príchutí do koktejlov je naozaj bohatý. Vybrať si môžete napríklad z: čokolády, vanilka, kávy, lesné zmesi, jahody, kokosu alebo banánu.

KetoMIX recenzie – prečo sa nám páči?

Týmto konceptom sa diéta KetoMIX líši od porovnateľných produktov na trhu. Vďaka tomu, že časť potravín bude vo vašej vlastnej réžii, nevyjdú potravinové balíčky od KetoMIX tak draho, aby ste si ich nemohli dovoliť. Voliť si môžete rôzne príchute v rámci balení alebo dokúpiť niektoré jedlá zvlášť, ak by ste sa rozhodli si svoju chutnú diétu bez jojo efektu ešte o niečo predĺžiť.

Vybrať si možno z množstva dostupných príchutí a ďalších výhod. Nechýba akčné balíčky, zľavové akcie a ďalšie šikovné vychytávky pre vašej každodennej spokojnosť pri chudnutí aj úľavu pre vašu peňaženku.

V takom prípade vás určite poteší bohatá ponuka produktov. A čo je k mání? Vyberať môžete z týchto kategórií:

• Proteínové koktaily
• Proteínové polievky
• Proteínové tyčinky
• Proteínové omelety
• Proteínové palacinky
• Nátierky
• Proteínové pečivo
• Proteínové pudingy
• Proteínové perníčky
• Proteínové kaše
• Prílohy
• Dressingy a omáčky
• Čokolády a sladkosti
• Doplnky stravy
• Nápoje

Dôležitá je tiež podpora zo strany KetoMIX! Vždy je najlepšie, keď podobný počin absolvujete s kamarátkou. Ale čo keď žiadna také nie je a vaše hnutie sa v niektorom okamihu nečakane zadrhne? Nič sa nedeje, poraďte sa odborníkmi na chate KetoMIX alebo zavolajte na ich číslo. Pomôžu, poradia a podporia a rozhodne vám nedovolí to vzdať. Ide im o vaše zdravie a odoslanie objednávky na vašu adresu pre ne rozhodne všetko nekončí. Naopak!

Presvedčiť sa o tom môžete aj z recenzií spokojných zákazníkov, ktorí osobné a prívetivý prístup vyzdvihujú predovšetkým alebo hneď potom, čo s hrdosťou opíšu hodnotu zo svojej osobnej váhy.

Výhoda navyše. S KetoMIX netreba nijako výrazne meniť životný štýl. Dôležité je len pravidelné stravovanie a dostatočný pitný režim. Na ten sa rozhodne nevypláca zabúdať. Zvýšený príjem bielkovín je záťažou pre obličky, a tekutiny je dokážu spoľahlivo prečistiť. Najvhodnejšia je voda alebo nesladený čaj.

 

KetoMIX skúsenosti

A máme tu ešte ďalšie presvedčivé argumenty. Ako uvidíte, vek ani nič iné nie je prekážkou. Presvedčte sa o tom skrze zozbierané skúsenosti a recenzie!

KetoMIX recenzie – výhody a nevýhody

Poďme si spoločne zhrnúť, aký dojem v nás diéta KetoMIX zanechala a čo od nej môžete čakať.

KetoMIX výhody

+ ľahká príprava jedálniček
+ chutné jedlá s množstvom príchuťou
+ diéta vhodná pre mužov aj pre ženy
+ kombinácia diétnych jedál s vlastnoručne pripravenými recepty
+ podpora cez chat alebo telefón
+ diéta bez jo-jo efektu
+ individuálne diétne plány pre rôzny úbytok hmotnosti
+ produkty českej výroby
+ jednoduchý princíp diéty

KetoMIX nevýhody

  trochu vyššia cena v porovnaní s bežne konzumovaným jedlom
nákup cez internet, kamenné obchody zatiaľ nie sú

Mali by ste vedieť:
Koktaily KetoMix rovnako ako mnohé ďalšie produkty neobsahujú lepok ani pridaný glutamát. O delikátnu chuť sa starajú výhradne vysoko kvalitné prírodné zložky. Žiadna ďalšia umelé dochucovadlá tak rozhodne nie sú potrebné. Naopak.
 

Ak stále ešte váhate alebo sa obávate, že vám v dennom stravovacom režime bude predsa len niečo chýbať, môžeme vás upokojiť. KetoMIX má pre každého niečo, zaženiete chute na sladké, rýchlo sa občerstvíme aj v práci alebo na výlete vďaka jednoduchej príprave koktailov a na polievkach a omeletách si skutočne pochutnáte. Akýkoľvek problém alebo otázku vám potom radi zodpovedia vyškolení pracovníci (overili sme si). Za nás teda určite odporúčame. Okrem toho, je dôležité mať na pamäti, že cvičenie a zdravý životný štýl sú dôležité pre udržanie dobrého zdravia a fyzickej kondície. KetoMix produkty môžu byť súčasťou zdravého životného štýlu, ale nemali by byť jediným zdrojom živín a kľúčom k zdraviu.

 

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *